Fukutaicho Isane Kotetsu NPC

27. března 2017 v 17:20 | Kaori |  Fukutaicho Isane Kotetsu


Isane Kotetsu je pod kapitankou 4. jednotky, její kapitánkou je Retsu Unohana a z rodiny má mladší sestru Kiyone, která je pod kapitánem Ukitakem v 13. jednotce.


Isane je velmi vysoká, štíhlá a má krátké šedé vlasy. Nosí tradiční shinigami uniformu a pásku přes rameno, která označuje, že je pod kapitánka. Narozdíl od své sestry je velmi tichá jestliže ní velmi loajální. Unohanu považuje téměř za svou matku. Je známo, že Isane často trpí nočními můrami. Kvůli tomu je i terčem posměchu, protože se jí jednou zdálo, že ji honí Kamaboko (sušenka ve tvaru ryby), kterou nesnáší. Její oblíbené jídlo je něco jako cornflakes. Toto jídlo začala jíst, když byla 170 cm vysoká a mylně si myslela, že díky tomu již nebude dále růst. Momentálně je vysoká 187 cm a velmi se za to stydí. Bojí se, že ji vyhodí ze Ženského spolku shinigami, když dosáhne výšky 2 m, protože to je limit. Jednou její Matsumoto řekla, že její kapitán spí, aby dobře narostl a Isane se rozhodla, že už nebude víc spát, aby už nenarostl. Ve volném čase ráda navštěvuje svou sestru a její sestra ji. Mají spolu velmi dobrý kamarádský vztah a vždycky si užijí spoustu zábavy. Je známo, že má velmi dobrý a upřímný vztah s Juushirem Ukitakem. Kyoraku se snažil mít stejný vztah s Nanao, ale ona ho za to zmlátila. Že je Isane členkou 4. jednotky, je velmi dobře zručná v léčení


Zanpakuto: Itegumo
Způsobí, že u držátka se objeví další dvě čepele, které s hlavní čepelí svírají 45 stupňový úhel. Schopnost tohoto Zanpakuto je zatím neznámá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama