Fukutaicho Nanao Ise NPC

28. března 2017 v 12:12 | Kaori |  Fukutaicho Nanao Ise


Nanao Ise je pod kapitánka 8. jednotky a zástupkyně Ženského spolku shinigami.
Nanao nosí brýle, má černé vlasy nahoře sepnuté a klasické shinigami oblečení s páskou přes rameno, která označuje, že je pod kapitánka. Nejčastěji ji je vidět s těžkou knihou v ruce.


Nanao je velmi seriózní a praktická osoba, která se neustále musí vypořádávat s narážkami její kapitána. I přesto však vůči němu chová obrovský respekt a ve všech příkazech jej bez odmlouvání poslouchá. Avšak popichování její kapitána má různé formy, většinou mu za to vynadá nebo ho něčím trefí (neboť je perverzní: D A volá ji Nanao-chan: D). Když ji však někdo soustavně rozčiluje, většinou se neovládne, dá si dolů brýle a skončí to tak, že Mayury, který se nebojí nikoho a ničeho se jí lekl a raději ji poslechl.
Nanao je zástupkyní Ženského spolku shinigami. Tento spolek založila a byla kapitánkou, ale pak ji svrhli a na její místo nastoupila Yachiru. Přesto všechny organizační věci dělá ona. Později se dostala do potyček s Mužským spolkem shinigami, ovšem vyhrála, protože Ženský spolek shinigami díky ní byl již na vysokém postavení.
Jako malá byla nejmladší členkou osmé jednotky a často chodívala za tehdejší poručíčkou Lisou Yadoumaru, se kterou si četla. Tehdy byla překvapená, když potkala Kyoraka - svého kapitána a on si pamatoval její jméno. Odůvodnit to tím, že je přece nejmladší členka jeho jednotky a jeho povinností je pamatovat si jména pěkných slečen. Později se z Lisy stal Vizard a Nanao nastoupila na její místo.


Zanpakuto: Neznámé
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama