Fukutaicho Nemu Kurotsuchi NPC

28. března 2017 v 13:07 | Kaori |  Fukutaicho Nemu Kurotsuchi


Nemu Kurotsuchi je pod kapitánka 12. jednotky a její kapitán je Mayury Kurotsuchi.
Nemu jako jediná shinigami v současnosti (nepočítáme Lisu) nosí shinigami oblečení, které nemá dlouhé široké kalhoty ale krátkou sukni. Nosí dlouhý Splétaný cop a rukavice velmi podobný těm Byakuyovho.

Nemu je velmi tichá a stydlivá a většinou má melancholický výraz v obličeji, je známých jen pár případů, kdy se usmála. Je introvert.
I přesto, že Mayury o její existenci jeví skutečně jen málo zájmu, respektive se o ni zajímá pouze tehdy, když něco potřebuje nebo nemá komu vynadat, chová vůči němu ohromný respekt (úplně mě dorazil jeden jeho výraz - Němu, si jen shluk jednoduchých částic, tak ti to nebudu vysvětlovat, protože by si to ani nepochopila. XD Vše proti němu, ale za toto má bod: D). Mayury ji považuje jen za jakousi výhodu, kterou má při boji. Je mu úplně jedno, jestli bude zraněná nebo ji někdo zabije. Když ji někdo zraní a není schopna pokračovat v boji, vynadá jí, že je naprosto neschopná. I přes tento všemu ho má ráda a narozdíl od něj není taková krutá ke svým protivníkům. Například Ishida zachránila život tím, že mu řekla, kde má Mayury protijed a ještě mu poděkovala, že Mayuriho nezabil.

Jako "dcera" Mayuriho má s ním mnoho společných rysů. Stejně jako on má nejraději štiku a nesnáší cibuli. Dále oba velmi rádi zkoumají a čtou o každé osobě v časopise Seireitei Communication.
Nemu je považována náhradnicí Yachiru v ženském klubu shinigami. Je to proto, že přesně splňuje všechny požadavky Yachiru stejně jako požadavky svého "otce". Například spolu s Yachiru vybudovala tajné tunely po pozemku klanu Kuchiki.

O její minulosti je známo jen to, že Nemu vlastně vůbec není člověk. Mayury ji doslovně vyrobil v laboratoři jako kombinaci Gigai a modifikované duše. Mayury v ní přenáší různé nemoci a jedy a i když je proti jeho jedem imunní, při boji s Ishida byla napadena jeho Zanpakuto a nebyla schopna pohybu.

Nemu má v sobě různé vymoženosti, které do ní "nainstaloval" Mayury. Například, když hledal Szayelove laboratoř, Nemu se probourala pod povrch svýma rukama, které použila jako vrtáky. Němu v sobě nosí různé viry a jedy, čili když ji někdo pohltí, všechny tyto látky se dostanou do jeho těla. Nosí u sebe i protilátky na Mayuriho jedy. Němu dokáže přežít i takové zranění, které by byly pro jiné lidi smrtelné. Szayel Aporro ji dokonce dokázal zabít, avšak Mayury s ní udělal něco, co Ishida a Renji vnímali jako sex a oživil ji. On však řekl, že vůbec nedělal to, co si mysleli, že s ní dělal a že jim to vysvětlovat nebude, protože by to ani nepochopili. Němu má Zanpakuto, avšak jeho jméno a schopnosti zatím neukázala.


Zanpakuto: Neznámý
Bankai: Neznámý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama