Fukutaicho Shuhei Hisagi NPC

28. března 2017 v 12:27 | Kaori |  Fukutaicho Shuhei Hisagi

Hisagi Shuuhei je pod kapitán 9. jednotky. Má tři jizvy na pravé části obličeje od Holowa. Na obleku shinigami má utržené rukávy. Okolo krku a paže má omotané "řetězy" které mohou vybuchnout.

U levého oka má vytetované číslo 69. Je spolehlivý a zodpovědný. Mezi jeho dobré přátele patří Kira Izuru, který je poručíkem 3. jednotky. Jemu velice blízký byl jeho kapitán Tousen, bohužel Tousen později odešel ze společenství duší, to ho velice zasáhlo.
Je silný, ale nerad používá svůj shikai. Sám o sobě říká, že se bojí své síly, a ani se mu nelíbí, jak jeho shikai vypadá. Už když byl na škole pro shinigami, byl považován za velmi silného a měl zajištěné místo u jednotek dvorních stráží.

Shuhei Hisagi je vysoký a hubený muž s tmavě šedými očima a krátkými černými vlasy. Na levé části tváří mě vytetované číslo "69" (inspirovaný Kensei Mugurum-em, který ho zachránil když byl ještě mladý) kromě čísla má na tváří vytetovaný i modrý pásek, spolu s tetováním mě na tváři i 3 jizvy, které utržil v boji proti hollow. Hisagi nosí shinigami roucho bez rukávů a jeho odznak zavázán na jeho levé ruce. Na krku také nosí obojek (také znak jeho hodnosti).
Hisagi je taktéž velmi vyspělý a klidný shinigami což je v rozporu s jeho tak trochu punk vzhledem. Na svých bedrech měl téměř vždy velkou váhu odpovědnosti, i díky tomuto faktu má tendenci vyhnout se násilí pokud se to dá, ale pokud je nutné bojovat rozhodně se nedrží v pozadí. Jeho názory se často shodovaly s jeho kapitánem Kaname Tousen-em. Hisagi je často ve společnosti podkapitána 3. Divize Izuru Kira. Hisagi pochází ze střední vrstvy.
Hisagi poznamenal, že nemá rád tvar svého Zanpakuto na úrovni Shikai, protože to vypadá tak jako by Kazeshini chtěl brát životy všem. Také se bojí síly svého meče, protože k němu cítí respekt.
Také to vypadá, že když bojuje tak se stává ve svém nitru "temnějším"

V nepřítomnosti kapitána Toušeň, má na starosti vedení své divize, ale i hlavní redakční pozici oznámení v Seireitei. Díky těmto povinnostem má málo volného času, rád hraje na kytaru, kterou našel ve světě lidí při jedné své roli. Od Sada "Chad" Yasutora dostal instrukce a návody na zlepšení svého umění hraní na kytaru. Jeho oblíbené jídlo je Vídeňský Párek, ale nemá rád mořské "potvůrky".


Zanpakuto: Kazeshini
Bankai: Nedosažen
Shikai příkaz "Reap" (Sekej). Když je Shikai uvolněný nabude Kazeshini podobu dvou kusarigama zbraní. Každý se dvěma listy proti sobě, které jsou ostré na obou stranách. Listy jsou v obrácené poloze, tak že to připomíná větrník (to je ta vrtulka na špejli). Listy jsou spojeny s železnou holí na jejímž konci je řetěz, ta spojuje obě zbraně a umožňuje Hisagiho bojovat i na větší vzdálenosti
Expert v boji s mečem: Hisagi je velmi zručný v boji s mečem aby nemusel hned používat svůj Shikai. Uvolnit své zanpakutou bere jako poslední možnost. Také je zběhlý v boji na dálku.
Shunpo Expert: shunpo ovládá opravdu dobře, dokáže udržet krok is kapitány Gotei 13. Také se dokázal téměř většině útoků "Bala" během jeho boje s Findor Cari.

Hakuda Expert:
Hisagi se ukázal jako dobrý bojovník na blízko. V bitvě dokáže být nesmírně pohyblivý a je schopný útočit i na více cílu.
Kido Expert: Dobře zběhlý v používání Kida, často ho vidět používat i Kido vyšší úrovně. V boji používá nejčastěji Bakudou (Way of Binding, poutače technika) 62. Hyapporankan. S jeho pomocí znehybní svého nepřítele a Kazeshini mu uštědří smrtící ránu.
Rozšířená Vytrvalost: Dokáže snášet tvrdé rány. V boji s kapitánem Tousenem utržil hodně úderů no i tak ho dokázal porazit.
Vysoké dučevné napětí: Duševní napětí hodné podkpitána.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama