Fukutaicho Tetsuzaemon Iba NPC

28. března 2017 v 11:55 | Kaori |  Fukutaicho Tetsuzaemon Iba


Tetsuzaemon Iba je pod kapitán 7. jednotky, jeho kapitán je Sajin Komamura.

Tetsuzaemon má krátké vlasy a nosí tmavé brýle. Brýle sbírá a dokonce má i obchod "Obchod s brýlemi stříbrná vážka", kde si brýle kupuje i Renji. Je o něm známo, že kouří a své Zanpakuto, které je malé jako dýka nosí u sebe. Na zádech má obrovské tetování znázorňující kočku v ohni a znak pro "pozvány štěstí".

Také je velmi perverzní, zajímá se o ženy a zejména o Rangiku Matsumoto. Velmi obdivuje svého kapitána a ví velmi dobře, že když bojuje, nemá se mu motat do cesty. Vždy ho poslouchá. Jako bývalý člen 11. jednoty se také vyžívá v boji.

Je kapitánem Mužského spolku shinigami a od dalších členům požaduje, aby nosili uniformu a tmavé brýle jako on. Za to se mu ženy většinou smějí. Mužský spolek shinigami však upadá, vzhledem k tomu, že větší pravomoc mají ženy díky Nanao Ise.

Mluví s Hiroshimským dialektem a chce se dále vzdělávat. Založil dokonce i kurz, ale musel ho zavřít kvůli nízké návštěvnosti. V časopise Seireitei Communication píše v "chlapský koutku" článek s názvem "Seminář Hiroshimského dialektu plný mužnosti". Jeho oblíbené jídlo je okonomiyaki (japonské palačinky), ale pouze když jsou připraveny hiroshimským způsobem, protože osakský nesnáší.


Zanpakuto: Neznámé
Jeho Zanpakuto je malé, vypadá jako dýka. Jeho jméno a uvolňovací fráze jsou neznámé, v Shikai formě se o dost zvětší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama