Kapitán 1. Divize Yamamoto Genryuusai NPC

26. března 2017 v 15:50 | Kaori |  Kapitán 1 Divize Yamamoto Genryuusai


Yamamoto Shigekuni Genryuusai je vrchním kapitánem třinácti obranných divizí v Seireiteii. Yamamoto má dlouhý šedý plnovous a obočí a na obličeji a těle velké množství jizev. Při uvolnění svého Shikai, který je nejničivější ze všech Zanpakuto se obvykle svlékne do půl pasu. Zanpakuto nosí u sebe a když s ním nebojuje, používá ho jako hůl. Yamamoto většinou není příliš milosrdný, je spíše přísný a občas dává až neúměrně tvrdé tresty, které prostě musí být povinně překaženy (příklad, Ichigo se záchranou Rukii, která měla být popravena). U starších lidí s jeho postavením se předpokládá, že jsou i moudří a to on pravděpodobně je, ačkoli, možná ne dostatečně, protože kvůli jeho stáří, už možná nechápe svět tak jako ostatní a jeho rozhodnutí nemusí být ta nejlepší, jaká by být mohla. Přesto ale vede Gotei 13 dlouho a vcelku dobře, což mu dost přičítá k dobru a za to jsou mu všichni v rámci možností vděční a oddaní.
Oživení: Banskou Issai Kaijin To Nase! (Popel popelu, prach prachu)
nejsilnější destrukční síla

Schopnosti Shi-kaie
Zanpakuto se jmenuje Ryujin Jakki (proudící plamenná čepel) a uvolňuje se frází "Bans issa kaijin to nase" (prekl. změň vše živé na popel). Když uvolní Zanpakuto, utvoří se kolem něj a protivníka něco jako ohrada z ohně, která je izoluje od okolí. Toto Zanpakuto je nejstarší a nejničivější ze všech. Jeho nejsilnější zbraní je oheň.

Schopnosti Ban-kaie
Bankai Zanka no Tachi, Higashi: Kyokujitsujin
Tato schopnost se zaměřuje na intenzivní plameny meče podél okraje čepele. Nehoří ani nevybuchuje, ale jak se někdo v tu chvíli čepele dotkne, je vymícen do nicoty, tedy nezbyde z něj ani mastný flek. Dokonce ani ultimátní obranná síla Quincy, Blut Vene se této technice nemůže postavit.

Zanka no Tachi, Nishi: Zanjitsu Gokui
Tato schopnost je očima neviditelná, pokud Yamamoto vyloženě nechce, aby ji někdo viděl. Tato schopnost vlastně pohltí jeho tělo, a naplní ho horkem, které dosahuje 15.000.000 stupňů. Proto je pak nemožné, aby se jeho těla někdo dotknul, jinak shoří na popel.
Zanka no Tachi, Minami: Kaka Jūmanokushi Daisōjin
Yamamoto zapíchne svůj meč do země a z popela povstanou všichni, kteří kdy byli zabiti jeho plameny. Ti pro něj pak bojují

Zanka no Tachi, Kita: Tenchi Kaijin
Seknutí koncentrovaného ohně a tepla, které spálí cokoliv, čeho se dotkne a vymaže jeho existenci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama