Kapitán 11. Divize Kenpachi Zaraki NPC

26. března 2017 v 19:09 | Kaori |  Kapitán 11 Divize Kenpachi Zaraki


Zaraki je kapitánem 11. divize v třinácti obraných divizích, jako jeho společnice vystupuje pořád veselá Yachiru-chan, jako jeho místokapitánka, nikdo neví proč.

Je kapitán 11 jednotky která je nejsilnějši z jednotek, místo kapitána si získal tím, že zabil bývalého kapitána.

K smrti rád bojuje, je totiž téměř nesmrtelný, ani normální zampakutou ho nezraní.


Může ho zranit jen ten, kdo se umí pořádně soustředit a umí ovládat duševní energii. Hrozně si stěžuje když ho někdo neporází ani na kolena to potom říká "tohle mě ani nevzbudilo". Neumí ovládat urovně meče jak Shikai tak Bankai, protože se nesnaží porozumět svému zampakutou.

Vzhled, Povaha

Zaraki vypadá tak trochu jako postarší pán, kolem padesáti, který je napůl šílený. A taky to tak je, až na to, že mu je kolem stovky let, ostatně jako každému shinigami. Vedle vrásek má na tváři taky spoustu jizev, nosí na hlavě rolničky a pásku přes pravé oko. Nosí jako každý kapitán haori, což je kapitánské kimono, ovšem to jeho je jaksi potrhané, dozvíte se proč… Je, jak už jsem říkal, napůl šílený, nebo spíše úplně šílený, věčně lační po boji a jeho hierro je neuvěřitelné pevné. Jeho katana je opráskaná a olámaná.

Historie

Jak se to všechno vlastně semlelo? To byli dva shinigami chodící bojovat do Rukongaie, a vyhrávali, Ikkaku a Yumichika. Než potkali Zarakiho, oba porazil, krátce na to porazil v souboji tehdejšího kapitána 11. divize a sám se jím stal. Shodou okolností byli Yumichika a Ikkaku členy 11. divize. Zaraki se zezačátku zabydloval způsobem, že všechno dělal sám.


Zanpakuto: Neznámé
Shikai: Nozarashi
Bankai: Žádný
Jako jediný z kapitánů nezná Kenpachi jméno svého meče. Spoléhá jen na svoji hrubou sílu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama