Kapitán 13. Divize Juushiro Ukitake NPC

26. března 2017 v 20:09 | Kaori |  Kapitán 13 Divize Juushiro Ukitake


Ukitake je na první pohled velice sympatický. Už jako student na akademii byl vždy v centru pozornosti a všichni jej měli rádi. Nedlouho po vystudování se stal kapitánem 13. divize. Ukitakeho celý život trápí nemoci od bolesti hlavy až po kašlání krve. Ukitake má silný cit pro spravedlnost. Rád pomáhá slabším a nebojí se kvuli tomu vzepřít autoritám. Je to jeden z nejstarších současných kapitánů i když na to vubec nevypadá.


Vzhled

Ukitake je vysoký a pohublý, což bývalo do jisté míry způsobeno jeho nemocemi, díky nim je i dost pobledlý. Má dlouhé bílé vlasy a kaštanově hnědé oči. Nosí Shihakusho bez rukávů a kapitánské haori nevšedního střihu.

Povaha

Zbrklý,přátelský a často upovídaný na svuj věk se Ukitake chová někdy až dětinsky.Ale v jádru je to velký dobrák.Je dost líný a tak většina jeho práce padá na jeho zástupkyni-Hiboru Baru. Opravdu nesnáší papírování a proto se v jeho kanceláři často kupí hromady všech možných formulářů, potvrzení, přihlášek atd.
Jeho Zanpakutou se nazívá Sougyo No Kotowari.Ukitake je vlastníkem jedné ze dvou takzvaných dvojitých čepelí v celé Soul Society, druhou má jeho dlouholetý přítel Kyouraku Shunsui.


Zanpakuto: Sogyo no Kotowari
Jeho Shikai spočívá v tom, že svůj meč si rozdělí na dvě čepele pomocí fráze "ami kotogotoku Waga tate to Naře, ikazuchi kotogotoku" (prekl. všechny vlny, teď se zvedněte a staňte se mým štítem, blesky udeřte teď a staňte se mou čepelí ). Čepel je mnohem tenčí než normální zampakuto bývá a ovládat tyto dva meče je velmi složité.
UkitakeShikai.gif
Schopnost Sogyo no Kotowari je pohltit útok nepřítele a vystřelit ho zpět na něj v ohromující rychlosti. Díky pěti kartám na laně spojujícím čepele může Ukitake měnit sílu a rychlost útoku.

Bankai ještě nebyl ukázán
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama