Kapitán 8. Divize Kyoraku Shunsui NPC

26. března 2017 v 18:28 | Kaori |  Kapitán 8 Divize Kyouraku Shunsui


Kyoraku je kapitánem osmé divize, jeho zástupkyní je Nanao Ise, kterou velký sukničkář Kyoraku až někdy uvádí v rozpaky. Kyorakův asi nejlepší přítel je Ukitake, který je jeho přesný opak.


Vzhled, Povaha

Kyoraku má dlouhé, tmavě hnědé vlasy, jsou mírně vlnité a má je sepnuté v copu. Navíc nosí na hlavě orientální slaměný klobouk a růžové ženské kimono, které je s jeho vlásenkami mnohem dražší, než to levný kapitánský haori a tupej kapitánskej pás. Na rozdíl od ostatních místokapitánů a kapitánů nenosí sandále klasické, ale nosí geta.

Má mírné strniště a šedé oči. Jak už jsem říkal, Kyoraku je sukničkář, který nedává dívkám spát. Nejradši má sake, taky v těchto barech ho můžete v seriálu potkat nejčastěji. No, nejčastěji, jak to tak bývá, to zkouší tak, aby nikam nemusel chodit, takže Nanao, která je vždy poblíž, trpí tyto Kyorakovi výjevy. Většinou ovšem nevydrží a Kyoraku obdrží facku.

Je také dosti dobře známo, že Nanao nebyla první, před ní byla místokapitánkou Lisa Yadoumaru, která dnes tvoří skupinu Vizards. Kyoraku si Lisu pochvaloval víc, byla praverznější, ale na druhou stranu mu s Nanao připadá, že je dospělejší, tak kdo ví. A teď, proč je tato postava jedna z mých nejoblíbenějších? Je to hlavně kvůli tomu, že ze všech kapitánů je neuvolněnější a kapitány oslovuje křestním jménem. Taky protože je bojenechtěný, pokud to jde, boji se vyhýbá. Ale, když se do boje dá, tak to stojí za to.

Historie

Shinsui je druhým synem celkem vznešené rodiny Kyoraku. Byl to jeden z těch, co se dnešním lidem podobají nejvíce: Dávají přednost slečnám před studiem, tak pořád s Ukitakem kdejaké dívky proháněli. Každý měli ovšem jiný styl. Yammamoto o něm říkal, že na svůj věk je velice vyspělý, navíc byl Kyorakovým osobním trenérem. Kromě Yammamota a Unohany je Kyoraku spolu s Ukitakem nejstarší kapitán. Vzpomínává, jak dříve Lisa Nanao četla na dobrou noc, přičemž on Nanao utěšoval, když byla Lisa na misi pryč.


Zanpakuto: Katen Kyokotsu
Shikai: Katen Kyōkotsu
Je to unikátne zanpakutou, pretože existuje ako 2 oddelené meče.
"Flower Wind Rage, Flower God Roar, Heavenly Wind Rage and Heavenly Demon Sneer."
Moc Katen Kyoukotsu je, že "detské hry sa stávajú skutočnosťou a každý v dosahu ich Reiatsu (duchovnej energie) je povinný sa týmito pravidlami riadiť".
Shikai - špeciálna schopnosť:
Bushougoma: (lenivé káča) - Táto hra začína tak, že Shunsui spravý pomocou švihu meča 2 listy z vetra, tie vystrelí na protivníka. Listy sa spoja do jedneho a vytvoria tak tornádo okolo protivníka. Hra sa hrá spôsobom kto je vyžšie vyhráva.
Kageony (temný démon) - Hra sama o sebe umožňuje Shunsuiovi ovládať tiene a tak ich používať vo svoj prospech.
Takaoni (obrovský démon) - princípom hry je jednoduchý, kto je vyžšie, vyhráva.
Irooni (farebný ddémon) - Hra založená na tom, že vyslovíte farbu na ktorú chcete zaútočiť a nemôžete zničiť nič iné ako tú jedinú farbu. Útoky spôsobujú väčšie škody ak máte danej farby viac a zase naopak. Zranenie je priamo úmerné veľkosti farby ktorú máte na sebe.
Bankai: Zatiaľ neuvoľnený.
Ten má formu obřího válečníka v jakémsi řecko/římském/jiném brnění a má takové jednoduché, snadno vyslovitelné a zapamatovatelné jméno Kokujoutengenmyouou.
Schopnosti:
Majster meča - Svoje zanpakutou ovláda naozaj briliantne, v Seireitei nie je veľa šermiarov ktorý by boli zdatnejší ako on.
Shunpo Majster - Ako kapitán dokonale ovláda umenie Flash Step.
Majster Stratég a Taktik - Aj cez jeho bezstarostný výzor je Shunsui veľmi vnímavý čo si všimol aj generál Yamamoto. Bol aj jeden z tých ktorí upodozrievali Aizena, že niečo schováva.
Obrovské Duševné Napätie - Ako kapitán má aj silne duševné napätie.
Kidou Majster - Zdatný v používaní Kida
Rozšírená Vytrvalosť - Shunsui má schopnosť vydržať aj silné útoky napr. Ryujin Jakka najsilnejšieho zanpakutou v Soul Society
Rozšírená sila - Ukázalo sa, že má aj obrovskú silu ked Aizenovu barieru zničil len s pomocou svojho Shikai, narozdiel od Ichiga ktorý v Bankai do bariery nespravil ani skraba
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama