Kapitán 9. Divize Kaname Tosen NPC

26. března 2017 v 18:38 | Kaori |  Kapitán 9 Divize Kaname Tosen


Tousen je už od narození slepý, nosí brýle bílé barvy a má delší fialové vlasy. Když byl ještě kapitánem, nosil tradiční kapitánské haori a oražovou šálu. Poté, co se dal na stranu Arrancarů nosil jejich tradiční bílou uniformu bez rukávů a přes ramena měl jakési oranžové lano. Tousen vždy chtěl žít spravedlivý život a trestat ty, co se dali na scestí, proto nás velice překvapilo, když se dal na Aizenovu stranu, jehož plán zahrnoval smrt mnoha lidských duší.
Když byl Tousen ještě v Soul Society velice nenáviděl Zaraki Kenpachiho, protože rád proléval krev a měl zálibu v násilí, dokonce ho několikrát nazval démonem.
V Hueco Mundu mu Kenpachiho velice připomínal Grimmjow, který měl taktéž zálibu v zabíjení a násilí. Tousen jako malý vyrůstal se svojí kamarádkou, jejímž snem bylo stát se shinigamim a nastolit ve světe mír.
Bohužel poté, co se dostala na akademii ji zabil její manžel. Pro Tousena to byla velká stráta a tak se rozhodl že její sen uskuteční sám.


Dostal se na akademii, a stal se shinigamim. Během pobytu na akademii se seznámil se Sajinem Komamurou a stali se z nich blízcí přátelé.
Komamuru všichni odsuzovali kvůli jeho vzhledu a Tousen byl jediný, kdo ho bral takového, jaký je. Tousen původně patřil k 5. divizi, kde se seznámil s tehdejším kapitánem Aizenem, se kterým začal tajně spolupracovat. Když poté přestoupil do 9. jednotky, začal vraždit shinigami kvůli Aizenovým pokusům s hollowfikací.
Později se stal kapitánem 9.divize.
Tousenovo Zanpakuto se jmenuje Suzumushi. V Shi-kai po uvolnění vydává nadzvukové pískání, po kterém protivník upadne do bezvědomí. Další jeho útok je Benihiko. Tousen vytovří, jakýsi kruh čepelí, který pak vypustí na nepřítele. Bankai se jmenuje Suzumushi Tsuishiki. Tousen vytvoří jakýsi ohromný černý prostor podobný horkovzdušnému balónu, ve kterém chytí nepřitele a paralizuje jaho smysly. Nelze zde cítit duševní tlak pouze bolest.
Tento Bankai se k Tousenovi nesmírně hodí, jelikož je slepý a smysly mu to akorát zbystří. Při hollowfikaci mu maska pokrývá celou hlavu až ke krku. Má stejné schopnosti jako Vizardi, je rychlejší, silnější, útoky mají větší dopad a je schopen se velmi rychle regenerovat.
Tousen se navíc naučil od Aizena Resurrección.
Jmenuje se Grillar Grillo a v této formě se změní na něco podobného obrovskému cvrčkovi. Jeho tělo je pokryté hustou černou srstí a má jeden pár očí, kterými vidí, což nikdy předtím nemohl.
V této formě ovládá techniku Los Nueves Aspectos, která vytvoří obrovskou zvukovou vlnu s ničivými následky. Tousen se oběvil v souboji nad falešnou Karakurou, kde bojoval proti Komamurovi a Hisagimu. Souboj však prohrál, a ještě před svou smrtí si uvědomil svojí chybu a poděkoval Komamurovi a Hisagimu, potom ho Aizen zabil.


Zanpakuto: Suzumushi
Tousenovo Zanpakuto se jmenuje Suzumushi (prekl. Cvrček) a Shikai se uvolňuje frází "ného" (prekl. pláč). Má oranžovou ručku a při ní kroužek, kterým aktivuje Bankai. Shikai po uvolnění vydá nadzvukové pískání, které způsobí, že protivník upadne do bezvědomí. Tento zvuk způsobují vibrace jeho Zanpakuto. Další schopnost se jmenuje Benihiko (prel. karmínové létající kobylky) a uvolňuje se frází "rozbít jeho končetiny". Meč začne vibrovat, Tousen s ním vytvoří kruh čepelí, které pak vystřelí na nepřítele.

Bankai se jmenuje Suzumushi Tsuishiki: Enma Korogi (prel. ďábelský Cvrček) a uvolňuje se pomocí kroužku jeho zanpakuto, který se začne točit a zvětšovat se, až se vytvoří velký černý prostor, podobný horkovzdušnému balónu. V tomto prostoru jsou paralyzovány protivníkovy smysly, zejména zrak a sluch. Nelze zde cítit duševní tlak a jediné, co protivník cítí, je bolest. Tousen Bankai použil na Kenpachiho, který jej ale nakonec prokoukl a Tousena porazil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama