Kapitán 9. Divize Urahara Kisuke NPC

30. března 2017 v 12:19 | Kaori |  Kapitán 9 Divize Urahara Kisuke


Urahara je velice humorná postava, která dokáže udělat z té nejvážnější scénky tu nejvtipnější. Většinu času je milý prodavač, který každému rád pomůže a vysvětlí, nadruhou stranu je v velice inteligentní a svědomitý, což si ale nikdy nepřízná. Nesnáší používání hrubé síly, tudíš ani s jeho zanpakutou ho moc často neuvidíme, a když už, tak v opravdu vážných situacích, kdy jde o život.


Jeho činost v lidském světě

V lidském světě si Urahara zřídil obchod v Karakuře, kde s ním přebívala Yoruichi v podobně kočky. Tessai, který pomohl též Uraharovi ze Soul Society, protože jeho přítel Hachigen se stal Vizardem, a také se zde objevují dvě děti Jinta a Ururu, které Uraharovi pomáhají s chodem obchodu..
Urahara se poprvé objevuje, když od něj Rukia potřebuje tělo gigai, protože přišla o velkou část schopností shinigami. Urahara jí gigai bezevšeho dá, ale né jen to, do jejího těla vsadí Hogyjoku, a tím jí neumožní, aby znovu nabyla síly. I když tímto pokusem chtěl Urahara Hogyjoku chránit, tak se mu to nepodařilo, protože Hogyjoku nakonec získal Aizen v Soul Society, který vlastně nastražil i popravu Rukie, jen aby se Hogyjoku zmocnil. Aizen uprchnul s Hogyjoku do Hueco Munda, kde začal vytvářet vojsko arrancarů. Urahara také naučil Ichiga Bankai a vždy, když potřeboval do Soul Society, mu otevřel cestu. Velkou roli Urahara hrál v boji proti Aizenovi, protože nebýt jeho, tak by Aizena nikdo neporazil. Urahara do Aizenova těla vpravil zláštní pečeť, kterou sám vymyslel. Díky tomu byl Aizen zapečeťen a přepraven do Soul Society, kde ho uvěznila na 20 tisíc let.

Poté co uvěznili Aizena tak byl Urahara Kisuke předvolán do Soul Society a bylo mu vráceno právo shinigami a následně mu bylo vráceno titul kapitána, ale už né 12. divize, ale 9. divize, která byla momentalně bez kapitána... Dvizi opět obnovil ale trvalo mu to nějakou tu dobu


Zanpakuto: Benihime
Bankai: Neznámy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama