Kapitánka 2. Divize Soi Fong NPC

26. března 2017 v 16:22 | Kaori |  Kapitánka 2 Divize Soi Fong


Soi je v podstatně prcek, je malá, mentálně ovšem vyspělá, asi až moc. Má černé vlasy a šedé oči. Vlasy má vlastně krátké, jsou tam ovšem i dva "cáry" vlasů, které jsou obalené, asi obvazy a zakončeny zlatými prsteny. Jak už jsem říkal, Soi je možná až moc vyspělá, je přidrzlá, dost si věří a dělá hódně pro to, aby se to všechno splnilo. Je dost náročná, možná až děsivě bez smyslu pro humor a taková zajímavůstka, je členem ženské organizace shinigami, navíc má ráda ryby, přičemž ale nesnáší maso. Jo, a nenávidí Kisukeho, ale i to se dozvíme.

Mistr Hakuda: Jako vůdce Onmitsukidō, je Soi Fong velmi zdatná v boji z blízka. Je pravděpodobné, že je nejzdatnější bojovník v souboji na blízko v celém Společenství Duší, mohli jsme vidět, jak udrží krok z Yoruichi Shihōin, s její učitelkou. Je také zběhlá v útočení na soupeře a je velmi obtížné jí nějak zasáhnout.

Kizaguruma
je technika Hakuda, kdy uživatel mrští své tělo do vzduchu a silným kopem zasáhne soupeře, který je odkopnut buď na zem a nebo někam do stěny.

Kazaguruma Takigoi je technika Hakuda, kdy uživatel zablokuje soupeřovi ruce a nohy a sám ho zasáhne.

Velká Spirituální Síla: Jako Kapitánka 2. Divize a Kapitánka Onmitsukidō se může pochlubit velkým množstvím duchovní energie. Její reaitsu je zlatožluté.

Mistr Vrah: Jako vrchní velitelka Onmitsukidō je Soi Fong z jedním předních mistrů umění vraždy. Je známo, že je velmi zručná v krytí. Pomocí shunpo jí ani její soupeři nevidí. Tuto schopnostu použila na Aizena, ale ten se pomocí svých Hollow dokázal dostat do Hueco Mundo. Studovala všechny disciplíný trestů a jedů už když byla malé děvče. Během průběhu let si Soi Fong utvořila skoro na všechny jedy imunitu.

Zvýšená Síla: Soi Fong je velmi silná, a i když je málého vzrůstu, dokáže porazit i soupeře 4x většího, než je ona sama. Soi Fong také dokáže zvedat velké desky betonu.
Zvýšená Oddolnost: Soi Fong je velmi odolná. Vydrží rány soupeřů nebo útočiky na zdi bez jediného škrábance, i když během války s Aizenem přišla o levou ruku i nadále dokázala bojovat.
Mistr Shunpo: Jako vůdce Onmitsukidō musí být Soi Fong velmi zručná v Shunpu. Je velmi zručná a dokáže udržet krok s její učitelkou Yoruichi Shihōin, která je známa jako nejlepší uživatel Shunpa. Soi Fong využívá Shunpo s jejím shikaiem a nebo při použití Shunkō.

Klony
Tato technika dokáže vytvořít více než 15 klonů. Tato technika je podobná Zommarimu Rureauxovi, který je vytváří pomocí Sonido. Zatímco jsou naprosto nerozeznatelné od originálů, moc dlouho Klony nevydrží

Mistr v Zanjutsu: Soi Fong je velmi zdatná v šermu, obvykle zaměstnává soupeře svým mečem. Ona také nepoužívá tradiční bojivý styl, ale spíše svojí zbraň drží vodorovně jako dýku a útočí tak ze všech stran na soupeře. Ona se vždycky snaží svého soupeře zmást svým šermem i když sama dokáže bojovat tradičním bojovým stylem meče.

Mistr Strategie a Taktik: Jako velitelka Onmitsukidō a Kapitánka 2. Divize musí svůj tým vždy dovést k vítězství a k tomu slouží i dobrá taktika. Soi Fong je bystrá a lstivá. Vždy se snaží využít každé příležitosti proti soupeři a vymyslet jak ho odrovnat. Snaží se své soupeře přivést do vědomí, že je slabá a že jsou proti ní naprosto v pořádku.

Kido Expert: jako kapitánka 2. Divize a Onmitsukidō je Soi Fong velice dobře zaučená v používání Kido, ale ona spíše dává přednost v boji z blízka, proto ho také moc často nevyužívá.

SuiFeng shunko incompleteShunkō: je pokročilá technika, která kombinuje boj z blízka a umění Kido. Kolem Soiina těla se vytvířá jaký si bílý vítr, který chrání její tělo a značně dokáže porazit soupeře. Díky této schopnosti dokáže neutralizovat soupeřovo tělo. Dokáže se vyrovnat soupeřům, kteří jsou znatelně silnější než ona a dokonce jí tato technika umožňuje zlámat všechny kosti, které soupeř má. Bohužel, Soi Fong tuto techniku zvládla teprve nedávno a proto není dovedena k dokonalosti. Yoruichi Shihōin, o které je známo, že tuto techniku vytvořila prohlásila, že jí také nedokázala přivést k dokonalosti, takže Soi Fong musí ještě dlouho cvičit, aby byla neporazitelná.
Zanpakutō

Suzumebachi: Ve své uzavřené formě se podobá wakizashi se žlutou rukojetí, připomínající čísnké Dao. Soi Fong jí nosí na zadní části pasu, kolem ledvin.

Suzumebachi Shikai: se spoští příkazem ubodej všechny k smrti (Jinteki Shakusetsu). Suzumebachi je na pravé ruce. Suzumebachu bere podobu černo-zlaté rukavice s dlouhým zlatým rohem, který je spojován zlatým řetízkem. Hrot má vypadat jako žihadlo a Soi Fong ho má na prostředníčku. Žihadlo je asi 2x delší než její prst. Barva a vzory Shikae se podobají Sršním. I když má Soiin meč tuto podobu, furt je velice odolný proti soupeřovi meči a svým hrotem dokáže probodnout cokoliv.

Speciální Schopnost
Nigeki Kessatsu (smrt ve dvou krocích)
Jako první krok Soi Fong probodne soupeře svým hrotem. Kromě hluboké rány, hrot necháva na soupeři znak ve tvaru motýla (Hōmonka). Tento znak se stává terčem dalšího útoku a pokud Soi Fong zaútočí na stejné místo, soupeř automaticky umíra. Soi Fong tento znak dokáže odstranit kdykoliv chce. Na ty, co mají větší duchovní sílu než Soi Fong, nemusí jed působit.
Nigeki Kessats

292PX-~1Bankai Jakuhō Raikōben: Jeho vzhled se podábá zlaté, obrněné raketě, která obklopuje Soiinu pravou část těla. Jakuho Raikōben má Soi Fong na právé ruce. Raketa je větší než ona sama a rukavice oblupuje celou její pravou ruku, také je tam přichycena maska, která má Soi Fong chránit před zraněním a také aby mohla zamířit soupeře. Než Soi Fong aktivuje svůj Bankai, nechá se spoustat těžkou gilotinou Ginjōhan aby se při vyvolání nenechala roztrahat na kusy. Soi Fong využívá svůj Bankai velmi zřídka, protože je moc velký, nedá se s ním lehce pohybovat a jeho útok je velmi drastický, podle ní a hlavně, uráží její hrdost jako kapitánky Onmitsukidō . Ve Společenství Duší ho viděli asi jenom kapitáni, kteří byli u její zkoušky. Její Více-Kapitán řekl, že v životě neviděl, jak vypadá její Bankai a že ho vlastně vůbec nikdy nepoužila. Když Soi Fong vyvolává Bankai její reiatsu se změní na modré.

Speciální schopnost:

Tato zbraň se pohybuje v rozmezích dělostřelectva. Jakuho Raikōben má raketu, kterou Soi Fong vystřelí na soupeře, bohužel přitom musí chránit svůj obličej a země kolem ní se rozpadá. Po té, co sešle raketu na soupeře, není možné se tomu vyhnout. Raketa vytvoří masivní explozi, která soupeře odrovná natolik, že po určitou dobu nebude moc vstát a nebo rovnou zahyne.
Soi Fong může vystřelit za den jen 3 střely.

Historie

Soi se narodila v rodu bezpodmínečně podřízenému rodu Shihouin, kde si taky získala Yoruichinu přízeň. Trénovala, nejspíš až moc, jen aby Yoruichi ochránila ať se děje, co se děje. Taky se jí dokonce podařilo se jí dostat do Yoruichiny osobní stráže. V postupu příběhem jsou k vidění ona historie, jak to bylo. Yoruichi se v mládí seznámila s mladým Uraharou, po nějaké době se u ní objevil, jako budoucí kapitán. Neukázal se zrovna v dobrém světle a tak si Soi snažil pořád Yoruichi rozmlouvat přátelství s ním. To se nepovedlo a Kisuke se stal kapitánem. Po nějaké době byl Urahara vyhnán a Yoruichi asi po devíti letech šla za ním. Soi z toho byla zdrcená a přísahala pomstu……..

Soi Fong už jako malé díte trénovala do tajné jednotky. Jednou když trénovala s ostatními, tak se Yoruichi (téhdy kapitánce 2 jednotky) zalíbila a Yoruichi ji nabídla aby se stala její "společnicí" a pomáhala ji plnit různé mise. Soi Fong to ochotně přijmula a stala se její přítelkyní. Soi Fong se pořád zdokonalovala a pilně trénovala bleskovou chůzi a další útoky aby se vyrovnala svému velkému vzoru. Jednou ji ale Yoruichi zradila a odešla do lidského světa. Soi Fong jí to nemohla odpustit a léta si připravovala aby se mohla Yoruichi pomstít.Když se Yoruichi vrátila do Spločenství duší nemyslela Soi Fong na nic jiného než na to aby ji zabila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama