Yoruichi Shihouin NPC

2. dubna 2017 v 15:14 | Kaori

Yoruichi ShihouinShihouin Yoruichi se narodila 1. Ledna, v den nového roku. Pokud si myslíte, že si prožívala těžký život, tak to není pravda. Už od malička se zná s Uraharou Kisukem, který se díky její podpoře stal Kapitánem 12. divize. Již jako malá se učila bojovat a pomalu sílila. Je také držitelkou přezdívky "Bohyně Blesků", který si získala tím, že má nejdelší takzvaný "Bleskový krok", nejrychlejší způsob pohybu.


Je bývalá princezna Tenshi Houban, Shihouin, který je jedním ze čtyř velkých rodů ve společenstvu duší a zároveň je to rod, který vede tajné mobilní jednotky. Yoruichi se později stala kapitánkou 2. divize, která od té doby vede tajné mobilní jednotky. Současná kapitánka je Soi Fong, která sehrála také velice důležitou roli v životě Yoruichi. I přesto, že to Yoruichi nechtěla, Soi Fong ji oslovala velice formálně. Soi Fong na sobě dřela, aby ochránila Yoruichi. Totiž, její klan žije, aby jí ochraňoval, o což se Soi Fong snaží ze všech sil. Yoruichi se jí pokouší pomáhat a radí jí, přičemž Soi Fong má pocit, že si to nezaslouží a bojí se pokárání. Poté, co se Urhara Kisuke stane kapitánem, chodí si k Yoruichi pro rady. Urahara se ale Soi Fong nezamlouvá a tak ho celé dny sleduje a sepisuje si všechny věci, které potom předává Yoruichi. Ovšem, to Yoruichi neodradí.

Později, když se náhodou dostane Urahara k "Hollowaci" tehdejšího kapitána Hiraka a ostatních Shinigami v současné době tvořící skupinu "Vizards", kterou způsobil tehdejší vícekapitán 5. divize Aizen Sousuke, je to právě Yoruichi, která zachrání Uraharu i tehdejšího kapitána Kidou divize Tessaie, protože těla zhollowizovaných kapitánů bylo nalezeno v technické laboratoři 12. divize, jež byl Urahara kapitánem. V současnosti je Yoruichi většinou v podobě kočky možno vidět v obchodu Urahara, který Urahara založil společně s Tessaiem a Yoruichi. Když Yoruichi utekla, Soi Fong cítila zášť a chtěla se pomstít.


Zanpakuto: Neznámý
Bankai: Neznámý
Krok shunko
Kido
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama