Kapitán 5 Divize Aizen Sousuke

Kapitán 5. Divize Aizen Sousuke NPC

26. března 2017 v 17:47 | Kaori


Aizen Sousuke vystupuje jako příjemný muž s vroucím srdcem a uklidňujícím úsměvem. Každý v Soul Society ho má rád pro jeho štědrost a upřímnost. Dokonce byl pozván na Toushirovu oslavu narozenin, kde si byli tak blízko. Ve zkratce, každý ho miloval. Ale později, bez jakéhokoliv varování, byl nalezen mrtev. Hinamori, zástupkyně páté divize, byla tak rozzuřená, že nenávistivě napadla Kiru. Později byla uvězněna a našla Aizenovu vůli. Její obsah ji vyděsil, nicméně ji slepě následovala. Když se Toushirovi téměř podařilo napadnout Gina, předstoupila před něj, špičkou meče mu zamířila na hrdlo a prohlásila, že podle Aizenovy vůle je právě on hledaným vrahem. Toushiro ji omráčil a pokračoval v souboji s Ginem. Toushiro se později se svojí zásupkyní, Rangiku, vydal do centra 46, kde k jejich hrůze našli mrtvoly všech, co měli na starosti udílení rozkazů celé Gotei 13. Když se tam objevil Kira, chvíli jej pronásledovali, avšak Toushiro se obrátil zpět, když mu bylo řečeno, že Hinamori ho sledovala. Jakmile Hinamori dorazila do centra 46, Gin ji doprovodil k Aizenovi stojícímu ve dveřích, o kterém si dosud myslela, že je mrtvý. Hinamori, plná radosti, ho přispěchala obejmout, ale místo aby se dočkala jeho obvyklého pohlazení, špička Aizenova meče jí projela hrudí. Toushiro dorazil, aby viděl umírající Hinamori, a zuřivě vyvolal svůj ban kai, aby se mohl utkat s Aizenem. Aizenovi se podařilo ho obejít jediným dobře mířeným útokem. Později přišla Unohana, která očekávala, že právě zde najde Aizena, ale nebyla schopná ho zastavit. Mezitím Tousen polapil Renjiho a Rukiu a oba je dopravil na kopec Soukyoku. Tam se setkali s Aizenem, který trval na tom, že Rukia patří jemu. Díky své tvrdohlavosti a hrdosti by však Renji nikdy nedopustil, aby se jí Aizen zmocnil.
Souboj mezi Aizenem a Renjim byl u konce, když Ichigo přišel a zastavil Aizenův meč se svou zanpakutau. Renji a Ichigo spojily své síly, aby porazili Aizena, ale oba dva byli poraženi během krátkého okamžiku, což ostatně platilo i pro Komamuru. Aizen pověděl Rukie pravdu o její popravě a vyňal z jejího těla Hougyoku. Když byli Aizen, Gin a Tousen obklopeni kapitány, podařilo se jim uniknout za pomoci Menos Grandes, obrovitých hollowů.
Nyní přebývají v Hueco Mundo (pozn. překladatele: Hueco se do angličtiny překládá jako Hollow, může to však znamenat i vzdálený. Vznikají různé spekulace o pravém smyslu tohoto výrazu. Mundo znamená svět.) dávajíce rozkazy Arrancarům. Velmi brzy nastanou těžké časy... zde Aizen také změnil svůj účes
 
 

Reklama
Reklama